Obavijest o javnoj obrani teme doktorske disertacije Alena Čuljka, prof.biol. i kemije

POZIVAMO VAS NA JAVNU OBRANU DOKTORSKE DISERTACIJE

Javna obrana teme doktorske teme doktorske disertacije naslova

„Primjena strojnog učenja (Machine learning) u predviđanju lokalnih migracija kukaca“

Alena Čuljka, prof. biol. i kemije, polaznika poslijediplomskog interdisciplinarnog sveučilišnog studija Zaštita prirode i okoliša

održat će se 25.6.2021. godine s početkom u 9.00 sati  u učionici 201/2 kat Odjela za biologiju , Ulica cara Hadrijana 8/A, Osijek.

Javna obrana teme doktorske disertacije mr. sc. Zore Kažimir

19.05.2021.
POZIVAMO VAS NA JAVNU OBRANU TEME DOKTORSKE DISERTACIJE

naslova
„Utjecaj organske gnojidbe i bioaktivatora na prinos i skladištenje autohtonih genotipa češnjaka (Allium sativum L.)“
mr. sc. Zore Kažimir, polaznice poslijediplomskog interdisciplinarnog sveučilišnog studija Zaštita prirode i okoliša

održat će se 20.5.2021. godine  u Vijećnici Fakulteta agrobiotehničkih znanosti Sveučilišta Josipa Jurja Strossmayera u Osijeku
s početkom u 10.00 sati.

Prikaži više >

EDUKACIJSKA RADIONICA ZA MENTORE POSLIJEDIPLOMSKOG INTERDISCIPLINARNOG SVEUČILIŠNOG STUDIJA – Zaštita prirode i okoliša

EDUKACIJSKA RADIONICA ZA MENTORE

POSLIJEDIPLOMSKOG INTERDISCIPLINARNOG SVEUČILIŠNOG STUDIJA

Zaštita prirode i okoliša

Radionica je namijenjena nastavnicima na Poslijediplomskom interdisciplinarnom sveučilišnom studiju Zaštita prirode i okoliša i svim ostalim osobama izabranim u znanstvena ili znanstveno-nastavna zvanja potencijalnim mentorima na studiju ali i drugim nastavnicima na interdisciplinarnim studijima.

VRIJEME I MJESTO ODRŽAVANJA: Petak, 23.04.2021. od 17 do 19 sati, Radionica će se održati putem platforme MS Teams. Poveznicu ćete dobiti na email adresu, dan prije radionice.

Program:

17-17.15 Prof. dr. sc. Enrih Merdić: Specifičnosti Poslijediplomskog interdisciplinarnog sveučilišnog studija Zaštita prirode i okoliša

17.15-17.30 Prof. dr. sc. Vera Cesar: Formalni okvir mentorstva

17.30-17.45 Doc. dr. sc. Tvrtko Smital, znanstveni savjetnik: Mentori i njihovi doktorandi – The Good, the Bad and the Ugly

17.45-18 Prof. dr. sc. Emilija Raspudić: Što učiniti kad stvari krenu loše

18-18.15 Izv. prof. dr. sc. Natalija Velić i dr. sc. Antonija Kezerle: Primjer dobre prakse 1

18.15-18-30 Prof. dr. sc. Branimir Hackenberger Kutuzović i doc. dr. sc. Željka Lončarić: Primjer dobre prakse 2

18.30-19 Razgovor sa svim predavačima

Sudjelovanje je besplatno,  a svi polaznici dobit će potvrdu o pohađanju mentorske radionice

Za sudjelovanje potrebno se prijaviti.

Prijave s podacima: Ime i prezime, naziv radnog mjesta, institucija zaposlenja, e-mail, kontakt telefon treba poslati na e-mail: silva@biologija.unios.hr do 19.04.2021.

Prikaži više >

Javna obrana teme doktorske disertacije Antonije Kristek Janković, mag. ing. techn. aliment.

01.12.2020.
POZIVAMO VAS NA JAVNU OBRANU TEME DOKTORSKE DISERTACIJE

„Primjena kemijskih modificiranih lignoceluloznih materijala pri uklanjanju nitrata iz otpadnih voda”

Antonije Kristek Janković, mag. ing. techn. aliment., pristupnice